ما راهکار موثر مارکتینگ در اختیار کسب‌وکارهای B2B می‌گذاریم.

نردوما، آژانس دیجیتال مارکتینگ متمرکز بر ارائه خدمات متناسب با نیاز سازمان‌های B2B است. هر کسب‌وکار B2B بر اساس ویژگی‌های خاص صنعت نیازمند استراتژی دیجیتال مارکتینگ منحصر به فردی است که نردوما در تدوین و پیاده‌سازی آن متخصص است.

درباره ما

درباره نردوما

استراتژیست‌های نردوما همگی سابقه فعالیت حضور موفق در سازمان‌های B2B دارند که این تجربیات عاملی برای افزایش ضریب موفقیت استراتژی‌ها است. 

شاید مطرح شدن بازاریابی B2B این فرضیه را ایجاد کند که این نوع از بازاریابی یک نسخه برای تمام کسب‌وکارهای حوزه است. اما چنین نیست. هر کسب‌وکار B2B رسانه و محتوای خاص خود را نیاز دارد که اگر درست انتخاب شود، نتیجه چیزی جز موفقیت در فعالیت‌های بازاریابی نیست.

ما در نردوما اعتقاد داریم که موفقیت آژانس دیجیتال مارکتینگ B2B وابسته به موفقیت مشتریانش است. بنابراین در این مسیر همواره کنار مشتریان هستیم تا به بهترین شکل کسب‌وکارشان را درک کنیم و موثرترین راهکار را ارائه و پیاده‌سازی کنیم. 

از آنجا که مشتری را شریک خود می‌دانیم، برایمان مهم است که شریک‌مان از سرمایه‌گذاری‌اش در حوزه دیجیتال مارکتینگ با خبر باشد. در نتیجه هر فعالیتی که از طرف نردوما برای مشتری انجام شود، پس از اجرا با گزارشی همراه است که منجر به خلق دانش و درس‌آموزی می‌گردد.

فضای آنلاین و فرصت‌های بازاریابی در آن، عامل شور و اشتیاق ماست. از این فرصت برای بهبود فضای کسب‌وکار کشورمان استفاده می‌کنیم.

ماموریت نردوما

نردوما ماموریتی ندارد مگر کمک به رشد کسب‌وکارهای B2B با تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ. نردوما به عنوان آژانس B2B Digital Marketing در بازار حضور دارد تا هیچ کسب‌وکار B2B از فرصت‌های فضای آنلاین به دلیل نداشتن تخصص و تمرکز، بی‌بهره نماند. 

چشم‌انداز نردوما

نردوما تا سال 1405 به بزرگ‌ترین آژانس B2B Digital Marketing ایران تبدیل می‌شود. انتخاب اول مدیران کسب‌وکار B2B برای مشاوره و مرجعی قابل اعتماد برای آموزش پرسنل سازمان‌های B2B در حوزه دیجیتال مارکتینگ است.

ارزش‌های نردوما

موثر بودن

اجرای صحیح کار و اجرای کار صحیح برای کارفرما ارزش اصلی ماست. ما به کارفرما کمک می‌کنم تا بر اساس فرایند صحیح و موثر، بازاریابی دیجیتال را تجربه کند.

به‌روز بودن

دنیای دیجیتال مارکتینگ دنیای پر تحولی است. برای اینکه بتوانیم برای کارفرمایمان موثر باشیم، همواره تلاش می‌کنیم دانش و تخصص خود را در حوزه تخصصی افزایش دهیم.

صادق بودن

صداقت و شفافیت از اصول کاری نردوما است. ما هیچگاه کارفرمایمان را در فضای مبهم رها نمی‌کنم و از ابتدا تا انتهای مسیر شفاف و صادقانه کنارش هستیم.