مشاوره سئو

مشاوره سئو

بی تردید حضور در نتایج اول موتورهای جستجو مانند گوگل از جمله اقداماتی است که تمامی کسب و کارها برای رشد و توسعه به آن نیازمندند. سئو یا بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو فرآیند رشد جایگاه سایت‌ در موتورهای جستجو است که با توجه به محتوای تولید شده، مخاطبین هدفمند را به سمت کسب و کار شما هدایت خواهد کرد. تیم سئوی NERDOMA با تکیه بر اطلاعات، تجربه و داده‌های دریافتی به شما در کسب بالاترین جایگاه ها کمک خواهد کرد.

افراد برای استفاده از اینترنت در یک ماه، عبارتی را جستجو می کنند.
0 %
تمامی بازدیدها متعلق به ۵ نتیجه اول گوگل است.
0 %
هزار جستجو در ثانیه در گوگل صورت می پذیرد.
0
کاربران از گوگل به عنوان اصلی ترین موتور جستجو استفاده می کنند.
0 %

چرا وبسایت ما به مشاوره سئو نیاز دارد؟

کاربران با جستجوی عبارات مورد نظر به دنبال پاسخ برای نیاز یا سوال‌شان هستند. یک سایت بهینه، این امکان را به شما می‌دهد تا این کاربران را به مشتریان خود تبدیل کنید. کاربرانی که به انتخاب خود وارد سایت شما شوند، احتمال خرید بالاتری نسبت به کاربران جذب شده از تبلیغات دارند. افزایش ورودی از گوگل در صورتی که سایت مناسبی داشته باشید، کسب و کار شما را چندین پله ارتقا می دهد.

فرآیند ارائه خدمات مشاوره سئو

01

بررسی و مشاوره رایگان

در صورتی که قصد اجرای فرآیندهای سئو برای وبسایت‌تان را دارید می‌توانید فرم موجود در این صفحه را تکمیل نمایید تا متخصصان ما آنالیزی از وضعیت فعلی وبسایت به شما ارائه دهند. در صورت تمایل و پس از بررسی این گزارش می‌توانید درخواست بررسی دقیق‌تر و ارائه پروپوزال نمایید.

تحلیل اولیه وبسایت هدف، کلمات کلیدی و رقبا و ارائه پیشنهاد و پروپوزال

در این مرحله، ما به طور دقیق شرایط صنعت، سایت شما، سایت رقبا و کلمات کلیدی را بررسی می نماییم و با ارائه یک پروپوزال جامع، زمانبندی و تعرفه سئوی سایت شما را ارائه می دهیم. در صورتی که این پروپوزال مورد تایید شما قرار گرفت، پس از عقد قرارداد وارد مرحله بعدی می شویم.

02

03

سئوی تکنیکال

قبل از شروع هر عملیاتی در فرآیند بهینه سازی سایت، مهم‌ترین بخش کنترل و بررسی کدهای سایت برای بهترین نتیجه است. سرعت مناسب سایت از اصلی ترین معیارهای گوگل برای رتبه بندی سایت است. متخصصین ما بخش‌‌های زیر را بررسی و بهینه خواهند کرد:

 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی کدهای HTML و Structured Data
 • سلامت کلی سایت، مدیریت Sitemaps ،Robots ،Redirects

سئوی داخلی، تحقیقات کلمات کلیدی و تدوین استراتژی محتوا

پس از اطمینان از سلامت کدهای سایت و بهینه سازی سرعت آن، مرحله بعدی شناخت کلمات کلیدی اصلی و کلمات Long Tail برای شروع فعالیت‌های تولید محتوا است. در این بخش ما کلمات اصلی شما را شناسایی و اولویت بندی می‌کنیم. در نهایت برای هر عبارت برنامه‌ریزی صورت می‌پذیرد. در این مرحله موارد زیر صورت می پذیرد:

شناسایی و آنالیز کلمات کلیدی ارزشمند
تدوین ساختار محتوایی سایت و صفحات هدف
برنامه زمانی و استانداردهای تهیه محتوا
تهیه محتوای مستمر متناسب با استانداردهای سئو

04

05

انجام سئوی خارجی و اجرای فرآیند لینکسازی

در مرحله بعدی و پس از تولید محتوای بهینه، لینک‌سازی داخلی صورت می‌پذیرد. تمامی لینک‌های داخلی بررسی و بهترین برنامه برای حداکثر خروجی انجام می گردد. پس از آن برنامه لینک‌سازی خارجی آماده و به مرور اجرا خواهد شد. برنامه ریزی رپورتاژها و تولید محتوای آن‌ها و درج در سایت های مختلف در این مرحله انجام می پذیرد. همچنین گزارش لینک‌ها و فعالیت‌های سایت رقبا آماده و ارائه خواهد شد. از جمله فعالیت های این مرحله:

 • تدوین برنامه و استراتژی لینک سازی دستی
 • تدوین برنامه خرید رپورتاژ بر اساس بودجه و نیاز
 • حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل

تحلیل داده‌های دریافتی و ارائه گزارش به صورت ماهانه

در هر مرحله از فرآیند و به طور کلی پس از اقدامات انجام شده، داده‌های به دست آمده به صورت مداوم مورد بررسی و تحلیل قرار خواهند گرفت. ادامه فعالیت‌ها و برنامه ریزی جدید بر اساس این اطلاعات خواهد بود. بهینه سازی مداوم صفحات مختلف پس از بررسی این اطلاعات مقدور است. همچنین امکان ارائه پیشنهاداتی برای بالاتر رفتن نرخ تبدیل مخاطب به مشتری صورت می پذیرد.

 • تحلیل اطلاعات Google Search Consoleو Google Analytics
 • استقرار کامل Google Tag Manager و آماده سازی Tagهای مختلف برای بررسی دقیق‌تر وبسایت
 • ساخت داشبوردهای مدیریتی با استفاده از

06

سوالات متداول

این مورد کاملاً بستگی به وضعیت فعلی سایت شما، سایت رقبا و میزان رقابت موجود است. به طور کلی، اقدامات آژانس NERDOMA در کوتاه مدت نتایج اولیه مناسب و در بلند مدت نتایج و رتبه های اول را برای شما در پی خواهند داشت.

با توجه به درخواست شما و میزان رقابتی بودن عبارات کلیدی این مورد توسط پروپوزال به شما ارائه خواهد شد. البته شما می توانید درخواست دریافت خدمات جداگانه برای سئو نمایید. به عنوان مثال می توانید تنها از خدمات لینک سازی ما استفاده نمایید. اما در این صورت NERDOMA تضمینی برای کسب رتبه های بالا نخواهد داد. زیرا که سئو یک فرآیند یکپارچه است.

بله. متخصصان ما آمادگی کامل دارند تا با ارائه مشاوره و برنامه ریزی های مناسب شما را در کسب بهترین جایگاه راهنمایی کنند.

فعالیت های دیگر

مشاوره

متخصصان نردوما با ارائه مشاوره و برنامه ریزی برای هر فاز از سئوی سایت شما به بهبود جایگاه کلمات کلیدی کمک خواهند کرد. بدیهی است که اجرای دستورالعمل ها بر عهده مجموعه شما خواهد بود

سئوی محلی

یکی از عوامل موفقیت در نتایج جستجو، ثبت محل شرکت شما در نقشه و تنظیم کلمات کلیدی مورد نظر شما با اطلاعات تماس و شرکت شماست. ما می‌توانیم این فرآیند را برای شما مدیریت کنیم

 • ثبت موقعیت در نقشه گوگل
 • مدیریت نظرات،امتیازات و پرسش های کاربران
 • هدف گذاری عبارت محلی در صفحات سایت

ارائه گزارش تحلیلی از رقبا

از جمله مواردی که در فرآیند سئو در ابتدا،حین و انتها باید صورت پذیرد، تحلیل و در نظر گرفتن مداوم رقباست. تیم تحلیل ما به صورت مداوم گزارشات محتوا، لینک‌سازی و اهداف احتمالی رقبا را آماده و به شما ارائه خواهد کرد

 • تحلیل و گزارش فعالیت‌های لینک‌سازی
 • تحلیل و گزارش برنامه‌های محتواهای احتمالی
 • تحلیل و گزارش فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی

مشاوره سئو

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما
به کدام یک از خدمات ما علاقه‌مندید؟

مقالات مرتبط

سئو تصاویر (Image SEO) چیست؟
سئو

سئو تصاویر (Image SEO) چیست؟

در سری مقالات آموزش سئو به بخش تصاویر رسیدیم. سئو تصویر (Image SEO) شامل فعالیت‌هایی است که منجر به کسب رتبه برای تصاویر در موتورهای

هدینگ (Heading) یا عناوین H1-H6 در سئو
سئو

هدینگ (Heading) یا عناوین H1-H6 در سئو

هدینگ‌ها (Headings) برای ایجاد سلسله مراتب و شفافیت در یک صفحه سایت استفاده می شوند. هدینگ‌ها به مخاطبان سایت کمک می‌کنند تا سریع‌تر صفحه را