بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا فراتر از یک نوع اصطلاح بازاریابی در دنیای کسب‌وکار امروزی است. تمرکز ما در بازاریابی محتوا بر آماده‌سازی و ترویج محتوایی است که ارزشمند، تعاملی و بر اساس نیاز مخاطب باشد. خدمات بازاریابی محتوایی نردو به شما کمک می‌کند تا به اهداف کسب‌وکار و بازاریابی خود برسید. چه به دنبال ایجاد کردن سرنخ‌های فروش و چه به دنبال ایجاد آگاهی از برند باشید، ما در این مسیر همراه شما خواهیم بود.

بازاریابی محتوا در واقع استراتژی است که نیازمند دانشی استثنایی و هماهنگ از SEO، طراحی، علم داده‌ها، داده کاوی، ارتباطات و در نهایت خلاقیت است. دستیابی به تعادل اثربخش در این اجزا تقریباً نا ممکن است، مگر این‌که تیمی هماهنگ را برای بازاریابی محتوایی اختصاص دهید.

چرا به بازاریابی محتوایی نیازمندید

null

ایجاد علاقه مندی

بازاریابی محتوا فرصت‌های زیادی را ایجاد می‌کند تا بتوانید پیام خود را به روش‌های خلاقانه و معتبر ارائه دهید. حتی غیرجذاب‌ترین محصول و یا خدمات در جهان با استفاده مناسب از بازاریابی محتوا می‌تواند فریبنده و جذاب باشد.

null

تاثیر بر فروش

مطالعات نشان می‌دهند که مصرف‌کنندگان ۱۳۱% بیشتر علاقه‌مندند از برندی خرید کنند که محتوای ارزشمند و علمی تولید می‌کند. در واقع هر چقدر شما محتوای حرفه‌ای‌تر در صنعت خود ارائه دهید احتمال موفقیت بیشتری دارید.

null

ایجاد اعتماد

تولید و پخش محتوای ارزشمند بهترین روش برای ایجاد اعتبار در صنعت‌تان است. هر چقدر این مورد را تکرار کنید به عنوان متخصص در صنعت‌تان شناخته خودهید شد و مخاطبین برای حل مشکلات‌شان به سراغ شما می‌آیند.

null

ایجاد آگاهی از برند

بازاریابی محتوا روشی فوق‌العاده برای پر‌رنگ‌تر کردن کیفیتی است که برند شما را منحصربه‌فرد می‌کند. امروزه، این کیفیت باعث ایجاد آگاهی و شناخت از برند شما می‌شود و بر انتخاب افراد تاثیر خواهد گذاشت.

null

بهتر شدن وضعیت SEO

به جرات می‌توان گفت تولید محتوای با کیفیت و تازه چیزی است که موتورهای جستجو به آن علاقه دارند. یک استراتژی هوشمندانه برای بازاریابی محتوا اعتبار شما در سطح وب را افزایش خواهد داد و وضعیت سایت در موتورهای جستجو را بهتر می‌کند.

null

جذب خریداران علاقه‌مند

یک استراتژی محتوا باید به گونه‌ای طراحی شود که مخاطب را در طی یک سفر مشتری تبدیل به خریدار کند. اهداف اولیه شامل به دست آوردن توجه و تبدیل آن به درآمد به مرور زمان است. البته برای این موضوع باید زمان مورد نیاز صرف شود.

مراحل تولید محتوا

بازاریابی محتوایی

انواع محتوا

null

محتوای ویدئویی

محتوای ویدئویی امروزه بیش از هر نوع از محتوا مورد توجه مخاطبین قرار می‌گیرد. تیم فیلم‌سازی NERDO با استفاده از تجهیزات و ذهن خلاق خود، تیزرها و محتواهای ویدئویی را بر اساس نیاز صنعت شما آماده می‌کند.
null

پادکست

در کنار دیگر محتواها، پادکست یا محتوای صوتی یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای ارائه به مخاطبین است. در دنیای امروزی که افراد کمتر اقدام به مطالعه می‌کنند، تولید پادکست می‌تواند مخاطبین را با برند شما آشناتر کند.
null

مدیریت محتوای وبلاگ

وبلاگ محل اصلی استراتژی بازاریابی محتوای شماست. تیم خلاقیت ما به صورت مداوم تلاش می‌کند تا بانک محتوایی تخصصی کاملی آماده شود که به مخاطبین نشان دهد شما در صنعت خود متخصص هستید
null

محتوای تصویری و اینفوگرافی

تیم طراحی ما با اتکا به خلاقیت و ایده‌پردازی محتوای تصویری برای سایت،کاتالوگ و شبکه‌های اجتماعی شما آماده خواهد کرد. همچنین ما با طراحی اینفوگرافی اطلاعات کاملی به مخاطبین‌تان ارائه خواهیم کرد.
بازاریابی محتوایی

درخواست مشاوره رایگان

مقالات مرتبط

فهرست