بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا فراتر از یک نوع اصطلاح بازاریابی در دنیای کسب‌وکار امروزی است. تمرکز ما در بازاریابی محتوا بر آماده‌سازی و ترویج محتوایی است که ارزشمند، تعاملی و بر اساس نیاز مخاطب باشد. خدمات بازاریابی محتوایی نردو به شما کمک می‌کند تا به اهداف کسب‌وکار و بازاریابی خود برسید. چه به دنبال ایجاد کردن سرنخ‌های فروش و چه به دنبال ایجاد آگاهی از برند باشید، ما در این مسیر همراه شما خواهیم بود.

بازاریابی محتوا در واقع استراتژی است که نیازمند دانشی استثنایی و هماهنگ از SEO، طراحی، علم داده‌ها، داده کاوی، ارتباطات و در نهایت خلاقیت است. دستیابی به تعادل اثربخش در این اجزا تقریباً نا ممکن است، مگر این‌که تیمی هماهنگ را برای بازاریابی محتوایی اختصاص دهید.

چرا به بازاریابی محتوایی نیازمندید

بازاریابی محتوایی

ایجاد علاقه مندی

بازاریابی محتوا فرصت‌های زیادی را ایجاد می‌کند تا بتوانید پیام خود را به روش‌های خلاقانه و معتبر ارائه دهید. حتی غیرجذاب‌ترین محصول و یا خدمات در جهان با استفاده مناسب از بازاریابی محتوا می‌تواند فریبنده و جذاب باشد.

بازاریابی محتوایی

تاثیر بر فروش

مطالعات نشان می‌دهند که مصرف‌کنندگان ۱۳۱% بیشتر علاقه‌مندند از برندی خرید کنند که محتوای ارزشمند و علمی تولید می‌کند. در واقع هر چقدر شما محتوای حرفه‌ای‌تر در صنعت خود ارائه دهید احتمال موفقیت بیشتری دارید.

بازاریابی محتوایی

ایجاد اعتماد

تولید و پخش محتوای ارزشمند بهترین روش برای ایجاد اعتبار در صنعت‌تان است. هر چقدر این مورد را تکرار کنید به عنوان متخصص در صنعت‌تان شناخته خودهید شد و مخاطبین برای حل مشکلات‌شان به سراغ شما می‌آیند.

بازاریابی محتوایی

ایجاد آگاهی از برند

بازاریابی محتوا روشی فوق‌العاده برای پر‌رنگ‌تر کردن کیفیتی است که برند شما را منحصربه‌فرد می‌کند. امروزه، این کیفیت باعث ایجاد آگاهی و شناخت از برند شما می‌شود و بر انتخاب افراد تاثیر خواهد گذاشت.

بازاریابی محتوایی

بهتر شدن وضعیت SEO

به جرات می‌توان گفت تولید محتوای با کیفیت و تازه چیزی است که موتورهای جستجو به آن علاقه دارند. یک استراتژی هوشمندانه برای بازاریابی محتوا اعتبار شما در سطح وب را افزایش خواهد داد و وضعیت سایت در موتورهای جستجو را بهتر می‌کند.

بازاریابی محتوایی

جذب خریداران علاقه‌مند

یک استراتژی محتوا باید به گونه‌ای طراحی شود که مخاطب را در طی یک سفر مشتری تبدیل به خریدار کند. اهداف اولیه شامل به دست آوردن توجه و تبدیل آن به درآمد به مرور زمان است. البته برای این موضوع باید زمان مورد نیاز صرف شود.

مراحل تولید محتوا

انواع محتوا

محتوای ویدئویی

محتوای ویدئویی امروزه بیش از هر نوع از محتوا مورد توجه مخاطبین قرار می‌گیرد. تیم فیلم‌سازی NERDO با استفاده از تجهیزات و ذهن خلاق خود، تیزرها و محتواهای ویدئویی را بر اساس نیاز صنعت شما آماده می‌کند.

پادکست

در کنار دیگر محتواها، پادکست یا محتوای صوتی یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای ارائه به مخاطبین است. در دنیای امروزی که افراد کمتر اقدام به مطالعه می‌کنند، تولید پادکست می‌تواند مخاطبین را با برند شما آشناتر کند.

مدیریت محتوای وبلاگ

وبلاگ محل اصلی استراتژی بازاریابی محتوای شماست. تیم خلاقیت ما به صورت مداوم تلاش می‌کند تا بانک محتوایی تخصصی کاملی آماده شود که به مخاطبین نشان دهد شما در صنعت خود متخصص هستید

محتوای تصویری و اینفوگرافی

تیم طراحی ما با اتکا به خلاقیت و ایده‌پردازی محتوای تصویری برای سایت،کاتالوگ و شبکه‌های اجتماعی شما آماده خواهد کرد. همچنین ما با طراحی اینفوگرافی اطلاعات کاملی به مخاطبین‌تان ارائه خواهیم کرد.

بازاریابی محتوایی

درخواست مشاوره رایگان

مقالات مرتبط

استراتژی بازاریابی محتوا
بازاریابی

استراتژی بازاریابی محتوا

همانند بسیاری از بازاریابان، شما نیز بازاریابی محتوا را با آرزوهای زیادی شروع می کنید. ایده های فوق العاده ای برای محتوا دارید که مطمئنید