خدمات طراحی

اولین راه برای القای درست مفهوم یک موضوع در ذهن مخاطب استفاده از تصویر یا المان‌ های تصویری درست است.ارایه تصویری مناسب از یک کسب و کار یا یک برند، تنها در چهارچوب ظاهریِ زیبا واصولی، میسر است. اولین راه برای القای درست مفهوم یک موضوع در ذهن مخاطب استفاده از تصویر یا المان‌ های تصویری درست است.

تیم طراحی نردو به شما کمک می‌کند تا با استفاده از علم طراحی روز و درک درست از کسب و کار شما و نیاز مخاطبینتان بهترین خدمات طراحی را دریافت کنید.

null

طراحی لوگو و برند بوک

تمامی برندهای معتبر برای معرفی خدمات و محصولات خود در قالب وبسایت، کاتالوگ و غیره از چهارچوب بصری مشخصی استفاده می کنند که متشکل است از رنگ های معین، فونت، تم تصاویر، المان ها و تصاویر مختلفی که همگی از الگوی مشخصی که مطابق ساختار و شخصیت برند است پیروی می کنند. یک برند بوک قوی به مخاطبین شما کمک می کند بعد از چندبار مشاهده تبلیغات مختلف شما، المان های برند شمارا تا مدت ها در خاطر داشته باشند.
خدمات طراحی
خدمات طراحی
null

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت علاوه بر جلوه ای زیبا و تاثیرگذار باید به کاربران شما این امکان را بدهد تا در کوتاه ترین زمان موضوع مورد نظر شما را درک کنند و به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و از امکانات آن استفاده کنند. معمولا در طراحی وبسایت توجه به دو روی سکه، یعنی زیبایی و کاربری آسان، کار دشواریست، اما ما با بهره مندی از متخصصات برنامه نویسی و UI/UX این دغدغه مهم را برای شما هموار خواهیم کرد!
null

عکاسی تبلیغاتی

تولید یک محصول یا خدمات با کیفیت عالی نیمی از مسیر فروش است، نیم دیگر معرفی و ارائه آن در بهترین حالت است، ارائه تصاویر با کیفیت از محصولات، خدمات یا محیط کار شما انتخاب و اعتماد را برای مخاطب آسان‌تر می‌سازد.
خدمات طراحی
خدمات طراحی
null

تیزر تبلیغاتی

از گذشته تا امروز جذاب ترین راه برای تبلیغ هر کاری استفاده از ویدیوهای تبلیغاتی بوده، انتخاب فضای درست، شعار مناسب، سناریو صحیح و تاثیر گذار همه بخشی از تولید یک ویدیوی تبلیغاتی است که نقش مهمی را در پیشبرد اکثر کمپین های تبلیغاتی را ایفا می کند.

درخواست مشاوره رایگان

مقالات مرتبط

فهرست