خدمات طراحی گرافیک

برند خود را در ذهن مخاطبان هک کنید!

در بسیاری از موارد، اولین چیزی که افراد با دیدن شرکت شما به آن توجه می کنند، طراحی های گرافیکی است. رنگ،فونت، لوگو و… که در تبلیغات و بخش‌های مختلف برند خود استفاده می کنید مخاطبین را به دنیای کسب و کار شما دعوت می کند.

انواع خدمات طراحی

جلب توجه مخاطب امروزی بسیار سخت‌تر از گذشته است. برای به دست آوردن توجه آن‌ها، طراحی مناسب و حرفه‌ای، بخشی جدا ناشدنی است. ما طراحی را به جزئی استراتژیک در تولید محتوا تبدیل می‌کنیم.

طراحی لوگو و برندینگ

مهم است که مشتریان و مخاطبان شما قبل از حضور در جلسه ایی با شما ذهنیت درست و شفافی از برند، خدمات یا محصولات شما داشته باشند. ابزاری که به آسانی و صرف هزینه مناسب به شما کمک میکند که بدون زیاده گویی به این هدف برسید هویت بصری مناسب است.

کاتالوگ، بروشور و پوستر

ابزاری مناسب برای معرفی محصولات یا خدمات و ارائه اطلاعات آن‌ها به مخاطبین کاتالوگ و بروشور می‌باشد. بروشور برای معرفی شرکت یا برند و نوع خدمات و محصولات آن و کاتالوگ برای معرفی لیست محصولات و توضیح ویژگی آن ها تهیه می‌شود.

موشن گرافیک

امروزه با توجه به فرصت کمتر مخاطبین برای مطالعه و فرصت کوتاه صاحبین مشاغل برای معرفی شرکت یا برندشان یک راه حل مناسب و جذاب استفاده از ویدئوگرافیک می‌باشد. در مدتی زمانی کوتاه با حداکثر جذابیت محتوای خود را به مخاطب انقال دهید.

طراحی قالب وبسایت

امروزه سایت‌ها به عنوان کارت ویزیت شرکت‌ها استفاده می شوند. داشتن سایتی با شخصیت به شما و کسب و کارتان کمک می کند تا در میان مخاطبین‌تان جایگاه مناسبی داشته باشید. ما به شما کمک می کنیم تا طراحی مناسبی برای صفحات سایت خود و یا صفحات فرود کمپین‌تان داشته باشید.

عکاسی تبلیغاتی

ساده‌ترین و شیواترین راه ارتباط با مشتری تصویر است. ارائه تصاویر با کیفیت از محصولات، خدمات یا محیط کار شما انتخاب و اعتماد را برای مخاطب آسان‌تر می‌سازد. ما با استفاده از متخصصین این حوزه، به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید برند خود را در ذهن مخاطبین و مشتریان ماندگار کنید.

طراحی اینفوگرافیک

با استفاده از اینفوگرافیک، شما می توانید مطالب مورد نظرتان را به صورت پیوسته در یک قاب با تلفیق متن، آمار و ارقام و تصاویر برای درک هرچه بیشتر و سریعتر توسط مخاطب ارائه کنید. استفاده از اینفوگرافیک‌ها شما را در ارائه اطلاعات و جلب توجه کاربران و تولید سرنخ فروش بیشتر کمک می‌کند.

مشاوره رایگان

طراحی گرافیکی هنر تلفیق متن و تصویر برای بیان قصه‌های مختلف است. تقریباً تمام روش‌های بازاریابی شامل استفاده از طراحی گرافیکی می‌شود تا با تحریک احساسات مشتریان، آن‌ها را راغب به خرید از شما کند.

ما خدمات گرافیکی زیادی برای این منظور ارائه می‌کنیم. برای مشاوره رایگان، کافی‌ست فرم زیر را تکمیل نمایید: