طراحی کمپین های بازاریابی

طراحی کمپین های بازاریابی

هدف اصلی کسب و کار شما چیست؟ جذب و افزایش مشتری بیشتر؟ بدون داشتن کمپین بازاریابی مناسب، شما قادر نخواهید بود نتایج و روند فعالیت‌هایتان بررسی کنید. دانستن این که چه مواردی را در کمپین دنبال کنید و چه شاخص‌هایی را تحلیل کنید از موارد کلیدی موفقیت است.

ما استراتژی‌های یکپارچه‌ای را طراحی می‌کنیم که تمام مراحل قیف بازاریابی را در بر گرفته باشد. یک شروع مناسب، ساخت برند در بالای قیف، تولید لید و تبدیل آن به مشتری در میانه، و افزایش وفاداری مشتریان در پایین قیف .

خدمات مدیریت کمپین

طراحی کمپین های بازاریابی

برنامه ریزی استراتژی کانال‌ها و رسانه‌ها

با استفاده از برنامه‌ریزی‌ها و استراتژی‌هایی که متخصصین ما برای شما تدوین می‌کنند، تمام رسانه‌های مناسب و کانال‌های کلیدی (سایت‌ها، شبکه های اجتماعی و…) شناسایی شده و پیام‌تان به مشتری هدف از طریق کمپین‌های دقیق ارسال خواهد شد.

ما تا جایی که ممکن است درباره کسب‌وکار، رقبا، شاخص‌های‌تان و اهداف‌تان اطلاعات کسب خواهیم کرد و با تحقیقات دقیق مخاطبین شما را شناسایی خواهیم کرد و رفتار آن‌ها در هر مرحله از سفر مشتری را زیر نظر خواهیم داشت.

با استفاده از این امکانات، ما برنامه ریزی مناسب برای رسانه‌ها و کانال‌ها در کمپین خواهیم داشت، با استفاده از رسانه‌های رایگان و پولی و با هدف دستیابی به مخاطبین هدف شما کمپین را اجرا خواهیم کرد. این کمپین ها مبتنی بر CPC و CPA هستند که گزارش هر کدام با جزئیات بررسی و بهینه خواهند شد.

اجرای کمپین

پلن خود را با استفاده از خدمات ما به حرکت در آورید. ما تمام جوانب کمپین شما را در نظر خواهیم گرفت، از جمله رزرو رسانه‌ها و کانال‌های مورد نیاز، طراحی و آماده کردن بنرها، تحلیل داده‌ها، بررسی عملکرد رسانه‌های خودتان و تهیه گزارش

طراحی کمپین های بازاریابی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل برای کلمات کلیدی کسب وکار شما صورت خواهد گرفت. هزینه این تبلیغات بر اساس تعداد کلیک خواهد بود. شما در رتبه اول گوگل دیده خواهید شد.

تبلیغات دیجیتالی

به وسیله تبلیغات آنلاین (کلیکی، بنری ، تبلیغات در اپلیکیشن‌ها و ویدئوها) مخاطبین را جذب کنید و آن‌ها را تبدیل به مشتری کنید. همچنین تبلیغات ریتارگتینگ نیز در این بخش خواهد بود.

شبکه‌های اجتماعی

محتوای با کیفیت تولید، توجه‌ها را جلب و فالوئر جذب نمایید. در نهایت مشتریان جدید ایجاد کنید و رابطه خود را با آن‌ها حفظ کنید. تبلیغات در دیگر صفحات اجتماعی هم از دیگر فعالیت های این مورد است.

ایمیل مارکتینگ

از طریق ایمیل با مخاطبین در ارتباط باشید و آن‌ها را وارد سفر مشتری کنید. اعتماد و وفاداری ایجاد کنید.

تبلیغات محیطی

برای ایجاد ماندگاری نام برند از تبلیغات محیطی استفاده نمایید تا در کنار بازاریابی دیجیتال، تبلیغات آفلاین هم به شما کمک کند.

تبلیغات ریتارگتینگ

با استفاده از تبلیغات ریتارگتینگ، پیام تبلیغی خود را تنها به مخاطبین خود ارسال خواهید کرد. مخاطبینی که یک بار به سایت شما مراجعه کرده باشند، در تمامی فضای وب تبلیغات شما را مشاهده خواهند کرد.

طراحی کمپین های بازاریابی

بررسی و تحلیل داده‌ها

پیش از راه اندازی کمپین، ما از جمع‌آوری اطلاعات توسط ابزارهای آنالیز مطمئن خواهیم شد تا بتوانیم شاخص های عملکرد شما را بررسی و روند کمپین را بهینه کنیم.

فرآیند کنترل و بررسی داده‌ها به صورت مداوم تکرار می‌شود تا عملکرد کمپین اجرا شده بهینه گردد. در این‌جا تمامی کانال‌های ورودی بررسی می‌شوند تا مشخص شود از کدام کانال بیشترین بازدهی و فروش ایجاد شده است.

ما برای صفحات فرود و بنرهای تبلیغی تست A/B را اجرا خواهیم کرد تا روند پیشروی این صفحات و بنرها مشخص شود و بهترین خروجی از آن‌ها حاصل شود.

با استفاده از حجم داده‌ی بالایی که به دست می‌آید، ما مدل‌هایی از افرادی که بیشتر تمایل به خرید از شما دارند را ایجاد خواهیم کرد که در نتیجه شما هر چه بهتر به نتایج و اهداف خود برسید.

همچنین ما لیستی از افرادی که در این کمپین‌ها علاقه خود به خرید را نشان داده‌اند ولی خریدی نکرده اند را ایجاد می‌کنیم تا دوباره در کمپین‌های re-marketing آن‌ها را وارد سفر مشتری‌تان کنیم.

درخواست مشاوره رایگان

خدمات
به کدام یک از خدمات ما علاقه‌مندید؟

مقالات مرتبط

سئو تصاویر (Image SEO) چیست؟
سئو

سئو تصاویر (Image SEO) چیست؟

در سری مقالات آموزش سئو به بخش تصاویر رسیدیم. سئو تصویر (Image SEO) شامل فعالیت‌هایی است که منجر به کسب رتبه برای تصاویر در موتورهای

هدینگ (Heading) یا عناوین H1-H6 در سئو
سئو

هدینگ (Heading) یا عناوین H1-H6 در سئو

هدینگ‌ها (Headings) برای ایجاد سلسله مراتب و شفافیت در یک صفحه سایت استفاده می شوند. هدینگ‌ها به مخاطبان سایت کمک می‌کنند تا سریع‌تر صفحه را