طراحی وبسایت

طراحی سایت مساله‌ای فراتر از انتخاب رنگ، تصاویر و یا فونت است. در واقع طراحی سایت فرآیند شناخت کسب‌وکار، تدوین استراتژی و تجربه کاربری مناسب، طراحی کاربری حرفه‌ای، برنامه نویسی و بازاریابی برای رسیدن به اهداف یک شرکت و یا کسب‌وکار است. هر بخش از سایت باید متناسب با اهداف شما طراحی و آماده گردد تا بهترین بازدهی را داشته باشد.

نیازی نیست بگوییم اهمیت وبسایت برای کسب‌وکار، تجربه مشتری و توانایی ارتباط شما با مخاطبان هدف چقدر است. این موضوع به معنای این نیست که وبسایت شما از نظر زیبایی عالی باشد؛ بلکه باید مناسب برند شما باشد، به راحتی کار کند و کاربران بتوانند آن‌چه به دنبال آن هستند را به راحتی پیدا کنند. سایت شما باید به سرعت اجرا شود، مناسب موتورهای جستجو باشد، کارمندان شما به راحتی بتوانند آن را به‌روز رسانی کنند و در دستگاه‌های مختلف با سایزهای متفاوت به درستی نمایش داده شود.

با هم یک وبسایت منحصر به فرد می سازیم

null

طراحی سفارشی

ما سایتی بر اساس نیازهای شما طراحی می‌کنیم. قالب‌های مخصوص برای شما طراحی و آماده خواهد شد که نسبت به دیگران متفاوت سایتی متفاوت خواهید داشت.
null

طراحی واکنشگرا

با توجه به این‌که امروزه بیش از نیمی از بازدیدکنندگان وبسایت از طریق موبایل وارد شده‌اند، طراحی سایت برای موبایل ضروری و باعث ایجاد تفاوت نسبت به رقبایتان است.
null

بهینه شده برای SEO

تجربه ما در SEO تضمین می‌کند که شما سایتی بر اساس اصول سئو داشته باشید که در عین حال برای کاربران مناسب باشد و در نتایج جستجو دیده شوید.
null

استفاده از وردپرس

وردپرس محبوب‌ترین و پراستفاده ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. این سیستم برای سایت‌های بسیار بزرگ استفاده می‌شود، بنابراین قابلیت‌های زیادی دارد.
null

قیمت مناسب

با توجه به امکاناتی که در یک سایت از جانب ما برای شما آماده می‌شود، قیمت طراحی بسیار مناسب و منطقی است
طراحی وبسایت

فرآیند طراحی سایت

null
null

مرحله اول: تحقیقات

گام اول شناخت کسب‌وکار شما، اهداف آن، مشتریان‌تان، انتظارات و رفتار آن‌ها است و باید سایتی که پاسخگوی این نیازها باشد را آماده کرد. ما همچنین فضای رقابتی صنعت شما را بررسی می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشد. این مرحله مشخص می‌کند که باید به دنبال چه چیزی باشیم و بهترین مدل برای طراحی و پیاده‌سازی سایت جدید شما چیست.

null
null

مرحله دوم: طراحی

پس از به دست آوردن اطلاعات اولیه، ما طرح‌ها و لایه‌بندی‌های اولیه را آماده می‌کنیم که شامل صفحه اصلی، صفحات زیرین، وبلاگ و مواردی است که در شناخت اولیه مشخص شده است. ما پیشنهاد می‌کنیم محتوای‌تان در این مرحله آماده باشد که باعث سرعت بخشیدن به پیاده سازی صفحات مختلف و طراحی مناسب برای هر بخش آن است. اگر برای نوشتن محتوا نیازمند راهنمایی هستید، نویسندگان ما به شما کمک خواهند کرد.

null
null

مرحله سوم: برنامه‌نویسی و توسعه

گام بعدی، پیاده‌سازی طراحی‌ها و تبدیل آن به صفحات مختلف با بروزترین استانداردها و تکنولوژی‌ها است. ما از HTML5، CSS و JAVASCRIPT استفاده می‌کنیم تا بخش Front-End سایت آماده شود.ما برای مدیریت محتوای‌تان وردپرس (WordPress) را پیشنهاد می‌دهیم تا شما به راحتی بتوانید محتوای خودتان را به‌روز نگه‌دارید.

null
null

مرحله چهارم: آزمایش

ما وبسایت را در مرورگرهای مختلف از جمله Safari، Chrome، Firefox، Internet Explorer 9 امتحان می‌کنیم. همچنین طراحی انجام شده را در iPhone و دستگاه‌های آندرویدی بررسی می‌کنیم. عملکرد سایت مورد بعدی است که به آن توجه می‌کنیم تا خطا، لینک شکسته‌ای نداشته باشد و در نهایت تست‌هایی روی سرور انجام می‌شود. شما در این گام دو بار سایت را کنترل و بررسی خواهید کرد و سپس از آن رونمایی می‌کنیم.

null
null

مرحله پنجم: رونمایی

زمانی که شما سایت‌تان را امتحان کردید و از عملکرد آن راضی بودید، ما سایت طراحی شده روی وردپرس را بر دامنه شما قرار می‌دهیم. زمان رونمایی!

درخواست مشاوره رایگان

مقالات مرتبط

فهرست