طراحی کمپین های بازاریابی

یکپارچگی تمام روش‌ها برای یک هدف، رشد!

هدف اصلی کسب و کار شما چیست؟ جذب و افزایش مشتری بیشتر؟ بدون داشتن کمپین بازاریابی مناسب، شما قادر نخواهید بود نتایج و روند فعالیت‌هایتان بررسی کنید. دانستن این که چه مواردی را در کمپین دنبال کنید و چه شاخص‌هایی را تحلیل کنید از موارد کلیدی موفقیت است.

ما استراتژی‌های یکپارچه‌ای را طراحی می‌کنیم که تمام مراحل قیف بازاریابی را در بر گرفته باشد. یک شروع مناسب، ساخت برند در بالای قیف، تولید لید و تبدیل آن به مشتری در میانه، و افزایش وفاداری مشتریان در پایین قیف .

خدمات مدیریت کمپین

برنامه ریزی استراتژی کانال‌ها و رسانه‌ها

 

با استفاده از برنامه‌ریزی‌ها و استراتژی‌هایی که متخصصین ما برای شما تدوین می‌کنند، تمام رسانه‌های مناسب و کانال‌های کلیدی شناسایی شده و پیام‌تان به مشتری هدف از طریق کمپین‌های دقیق ارسال خواهد شد.

ما تا جایی که ممکن است درباره کسب‌وکار، رقبا، شاخص‌های‌تان و اهداف‌تان اطلاعات کسب خواهیم کرد و با تحقیقات دقیق مخاطبین شما را شناسایی خواهیم کرد و رفتار آن‌ها در هر مرحله از سفر مشتری را زیر نظر خواهیم داشت.

با استفاده از این امکانات، ما برنامه ریزی مناسب برای رسانه‌ها و کانال‌ها در کمپین خواهیم داشت، با استفاده از رسانه‌های رایگان و پولی و با هدف دستیابی به مخاطبین هدف شما کمپین را اجرا خواهیم کرد.

اجرای کمپین

پلن خود را با استفاده از خدمات ما به حرکت در آورید. ما تمام جوانب کمپین شما را در نظر خواهیم گرفت، از جمله رزرو رسانه‌ها و کانال‌های مورد نیاز، ظراحی و آماده کردن بنرها، تحلیل داده‌ها، بررسی عملکرد رسانه‌های خودتان و تهیه گزارش.

در این‌جا برخی از سرویس‌های نردو را مشاهده می‌کنید:

بازاریابی موتورهای جستجو

در مقابل مخاطبین به صورت فعال برای نمایش محصول و خدمات‌ دیده شوید. SEO و PPC به شما کمک خواهد کرد.

تبلیغات دیجیتالی

به وسیله تبلیغات آنلاین (کلیکی، بنری ، تبلیغات در اپلیکیشن‌ها و ویدئوها) مخاطبین را جذب کنید و آن‌ها را تبدیل به مشتری کنید.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

محتوای با کیفیت تولید، توجه‌ها را جلب و فالوئر جذب نمایید. در نهایت مشتریان جدید ایجاد کنید و رابطه خود را با آن‌ها حفظ کنید.

ایمیل مارکتینگ

از طریق ایمیل با مخاطبین در ارتباط باشید و آن‌ها را وارد سفر مشتری کنید. اعتماد و وفاداری ایجاد کنید.

تبلیغات محیطی

برای ایجاد ماندگاری نام برند از تبلیغات محیطی استفاده نمایید تا در کنار بازاریابی دیجیتال، تبلیغات آفلاین هم به شما کمک کند.

ارائه محتوای ویدئویی و صوتی

با استفاده از محتوای ویدئویی و صوتی، مخاطبین بیشتری توجه‌شان به شما جلب خواهد شد. از این دو ابزار استفاده نمایید.

بررسی و تحلیل داده‌ها

 

پیش از راه اندازی کمپین، ما از جمع‌آوری اطلاعات توسط ابزارهای آنالیز مطمئن خواهیم شد تا بتوانیم شاخص های عملکرد شما را بررسی و روند کمپین را بهینه کنیم.

فرآیند کنترل و بررسی داده‌ها به صورت مداوم تکرار می‌شود تا عملکرد کمپین اجرا شده بهینه گردد. در این‌جا تمامی کانال‌های ورودی بررسی می‌شوند تا مشخص شود از کدام کانال بیشترین بازدهی و فروش ایجاد شده است.

ما برای صفحات فرود و بنرهای تبلیغی تست A/B را اجرا خواهیم کرد تا روند پیشروی این صفحات و بنرها مشخص شود و بهترین خروجی از آن‌ها حاصل شود.

با استفاده از حجم داده‌ی بالایی که به دست می‌آید، ما مدل‌هایی از افرادی که بیشتر تمایل به خرید از شما دارند را ایجاد خواهیم کرد که در نتیجه شما هر چه بهتر به نتایج و اهداف خود برسید.

همچنین ما لیستی از افرادی که در این کمپین‌ها علاقه خود به خرید را نشان داده‌اند ولی خریدی نکرده اند را ایجاد می‌کنیم تا دوباره در کمپین‌های re-marketing آن‌ها را وارد سفر مشتری‌تان کنیم.

مشاوره رایگان

برنامه ریزی، اجرا، تحلیل و به طور کلی مدیریت کمپین‌های بازاریابی از مواردی است که اگر با دقت صورت نپذیرد، نتایج مناسبی نخواهد داشت.

برای دریافت مشاوره رایگان برای اجرای کمپین‌ بازاریابی فرم زیر را تکمیل نمایید: